Produkty dla dzieci w Lidlu

Najmłodsze dzieci potrzebują szczególnej opieki, dlatego specjalnie dla nich Lidl przygotował wyjątkową ofertę. Od poniedziałku 10 lutego, w sklepach sieci pojawią się nie tylko najwyższej jakości ubranka oraz produkty do pielęgnacji, ale także szeroki wybór akcesoriów zapewniających bezpieczeństwo i komfort każdemu dziecku.

Ciuszki dla okruszka

Ubrania dla maluszka powinny być wykonane z miękkich, naturalnych materiałów. W ofercie Lidla znajdą się śpioszki niemowlęce z weluru z praktycznymi zatrzaskami (19,99 zł). Komplet dresowy (19,99 zł) będzie wygodnym rozwiązaniem podczas zimowych spacerów. Ubranka powinny być łatwe do założenia, dlatego warto kupić body z długim rękawem (17,99 zł – 2 szt.). Komplet składający się z ogrodniczek i bluzy z weluru (37,99 zł), będzie natomiast idealny podczas stawiania pierwszych kroków.

Rodzice, w trakcie wyboru ubranek dla niemowląt, powinni pamiętać, że najważniejsze są bezpieczeństwo i wygoda. Ubranka Lupilu dla maluchów, które dostępne będą w ofercie Lidl, wykonane są z wysokiej jakości materiałów w pełni bezpiecznych dla najmłodszych dzieci. Tekstylia posiadają międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa Öko-Tex, który poświadcza, że materiały były zbadane pod kątem obecności szkodliwych substancji.

Ciekawe akcesoria i zabawki

Miękka kołderka (69,90 zł) to idealny dodatek do nauki raczkowania oraz zabawy. Jest nie tylko funkcjonalna, ale i estetyczna, ozdobiona haftami i aplikacjami. W ofercie Lidla, dostępny będzie śpiworek (49,99 zł), który dzięki otworowi na pas bezpieczeństwa, można z powodzeniem zastosować w samochodowych fotelikach dziecięcych.

Dla nieco starszych dzieci, zaproponować można muzyczną matę (79,90 zł) z funkcją nagrywania i odtwarzania. Ta edukacyjna zabawka imituje odgłosy zwierząt oraz różnych instrumentów. Puzzle są bardzo lubiane przez dzieci, a te z oferty Lidla z postaciami z „Kubusia Puchatka” (17,99 zł), dodatkowo po ułożeniu będą skalą do pomiaru wzrostu dziecka.

Bezpieczeństwo w domu

Maluchy, które uczą się chodzić są bardzo ciekawskie i wszędzie zaglądają, dlatego dla zapewnienia bezpieczeństwa w domu, warto zaopatrzyć się w bramkę ochronną z automatycznym zatrzaskiem (99 zł). Natomiast nakładki na rogi stołów oraz specjalne zatrzaski blokujące drzwi piekarnika i szafek (7,99 zł) uchronią małych odkrywców przed urazami.

Ofertę ubranek, zabawek i akcesoriów uzupełnia również szeroka gama kosmetyków dla najmłodszych członków rodziny.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *