Elektryczne samobieżne deskorolki Balance Scooter od Hama

Elektryczna deskorolka jest jeszcze wciąż ekskluzywnym i innowacyjnym produktem, ale już dostępnym dla przeciętnego konsumenta. To może być wspaniały prezent dla naszych pociech. Balance Scooter firmy Hama jest samobieżna, bezpieczna, wytrzymała i zapewnia wiele frajdy z użytkowania.

Deskorolka występuje w dwóch wersjach: Outdoor Cruiser i City Cruiser. Pierwszy z nich jest mniejszy i dostosowany do typowo miejskiej nawierzchni, natomiast drugi posiada opony z dodatkowym bieżnikiem dla poruszania się w zróżnicowanym terenie. Urządzenie jest wykonane z solidnych materiałów, dźwiga użytkowników ważących do 120kg. Napęd wystarcza na przejechanie dystansu 15 km, ze średnią prędkością 15-18 km/h.

000043d36d412

Deskorolka jest bezpieczna, dzięki systemowi ostrzegania o niskim poziomie baterii, który automatycznie redukuje prędkość i usuwa ryzyko upadku przy nagłym zatrzymaniu się rozładowanego urządzenia. Ponadto deskorolka wyposażona jest w oświetlenie typu LED, co zapewnia nie tylko dobrą widoczność drogi, ale i samego użytkownika. Sprzęt ten posiada też aktywny miernik ciepła, kilkustopniowy system ochrony przed przepięciami (szczególnie przy mocniejszych drganiach i w warunkach podwyższonej wilgoci), jak również czujnik odcinający prąd w razie przegrzania. Akumulator deskorolki jest chroniony przed przegrzaniem, wilgocią i wibracjami.

Deskorolki Hama kupimy w dwóch cenach, w zależności od modelu: za model City Cruiser zapłacimy 1299 zł, natomiast za Outdoor Cruiser 1799 zł. Warto dodać, że drugi model został wyróżniony nagrodą Plus X Award, przyznawaną produktom o wysokiej jakości, jak również pod kątem użyteczności oraz wyszukanego projektu.

000043d36d4121

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *