Kolekcja wózków dla dzieci ZAPP X od Quinny

Nowa kolekcja wózków ZAPP X marki Quinny, to doskonały wybór dla aktywnych rodziców, chcących korzystać z uroków życia wspólnie ze swoją pociechą. Kolekcja ta jest inspirowana najnowszymi trendami sportowymi, zapewnia rodzicom komfort, a dziecku bezpieczeństwo i wygodę.

Wózki są tak zaprojektowane, by maksymalnie ułatwić poruszanie się z dzieckiem w miejskim gąszczu. Cztery duże koła obrotowe, która ułatwiają manewrowanie i zawsze płynną jazdę, a także maksymalnie kompaktowe rozkładanie oraz pełna rączka powodują, że wózek jest sterowny i wygodny w użyciu. Natomiast nowoczesna gondola Lux, przeznaczona dla dzieci do 6 miesiąca życia, zapewnia dziecku spokojny sen w trakcie intensywnego spaceru. Co więcej, po dotarciu do celu, ważącą zaledwie 3 kg gondolę można łatwo wypiąć z wózka, po czym zanieść ją w dowolne miejsce, bez potrzeby budzenia dziecka.

Wózki marki Quinny wykonane są z innowacyjnych, lekkich materiałów w pastelowych odcieniach, przełamanych energetycznymi, żywymi kolorami, dzięki czemu znakomicie prezentują się wizualnie. Ponadto, jeśli zarejestrujemy nasz wózek na stronie producenta, możemy otrzymać na niego dożywotnią gwarancję.

693882762

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *