Skrzynia na zabawki

Jest taki niezwykły mebel, który pomoże rozwiązać problem porządku w pokoju dziecka – skrzynia na zabawki. Jest to miejsce przechowywania największych skarbów i najcenniejszych zabawek. Co więcej dzieci uwielbiają skrzynie, ponieważ obowiązkowe sprzątanie pokoju odbywa się w mgnieniu oka – wystarczy podnieść wieko, wrzucić wszystko co jest na podłodze i gotowe!

W ofercie mebli Pinio znajdziemy kilka modeli skrzyń: ToyBox, Asiento, Armada, Toto oraz Mini. Różnorodność ich form sprawi, że dobierzemy kształt najbardziej odpowiedni do pokoju dziecka.

Skrzynie wykonane są z litego drewna sosnowego, które pochodzi z polskich lasów. Są dostępne w kolorze białym bądź waniliowym, zaś skrzynia piracka występuje dodatkowo w kolorze przecieranego drewna. Skrzynie ToTo i Mini wykonane są z płyty laminowanej, a także litego drewna sosnowego, mają nóżki w różnych kolorach.

Skrzynia zwykle jest również bardzo dekoracyjnym elementem w pokoju dziecka. Warto ją wyeksponować tym bardziej, że niezwykłe zewnętrzne, a także przepastne wnętrze, często inspiruje dzieci do fantastycznych zabaw, we wróżki, piratów, czy zaginione światy i skarby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *