Kołyska od Troll Nursery – bezpieczny i spokojny sen dla dziecka

Dobra kołyska zapewni naszemu dziecku spokojny sen, dlatego warto zastanowić się dłużej nad jej wyborem. Co warto sprawdzić przy okazji kupna tego typu mebla?

Po pierwsze, czy jest bezpieczny, a więc wykonany z naturalnych materiałów (np lite drewno), zgodnych z Europejskimi Normami Bezpieczeństwa. Co więcej, wszystkie farby i kleje, których użyto do jego produkcji, muszą być nietoksyczne, a najlepiej, jeśli powstają na bazie wody. Oprócz tego, kołyska powinna być wyposażona w mechanizm ruchu poziomego, co uniemożliwia wprowadzenie jej w zbyt duży, niebezpieczny rozkołys, zaś kołysanie odbywa się płynnie i bezpiecznie.

Po drugie, funkcjonalność, czyli wiele atrakcyjnych możliwości i prostota ich stosowania. Na rynku dostępne są meble, które łączą opcję kołyski z łóżeczkiem. Posiadają prosty i wygodny mechanizm blokowania jednej z opcji użytkowych, dzięki czemu możemy się cieszyć obiema funkcjonalnościami w jednym meblu. Łóżka mogą być wyposażone w pojemne szuflady, czy regulację podstawy materaca.

Wszystkie wymienione udogodnienia zawierają łóżka firmy Troll Nursery. Ich kołyska Anna Glider Crib, czy De Lux Glider Cot to innowacyjne meble o wysokim poziomie bezpieczeństwa i funkcjonalności. Ich produkty, jako pierwsze w Europie łączą cechy tradycyjnej kołyski i łóżeczka dziecięcego. Wykonane są z litego drewna brzozowego, a dostępne zarówno w naturalnym drewnie, jak i kolorze białym.

1_3870762

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *