Książki dla dzieci od wydawnictwa Ezop

Książka to wspaniały prezent dla każdego dziecka, rozwija jego wyobraźnię i intelekt. Wydawnictwo Ezop przygotowało serię nowości, które mogą z powodzeniem znaleźć się w biblioteczce naszych milusińskich.

Ugotuj mi bajkę!

To książka Majdy Koren z ilustracjami Agaty Dudek, a tłumaczenie wykonał Mariusz Biedrzycki. Jest to opowieść przeznaczona dla dzieci w wieku 6+. Głównym bohaterem jest króliczek Serduszko, który nie lubi jeść. Grymasom nie ma końca, a to zupa zbyt wodnista, a to sałata za zielona. Pewnego dnia Serduszko zażądał, aby mama ugotowała mu bajkę. Jego życzenie zostało spełnione, a co z tego wynikło, przeczytajcie sami!

38276812

Sowa Ninja / The Ninja Owl.

Jest to dwujęzyczna książka dla dzieci od lat 3, napisana przez Monikę Filipiny. To opowieść o uporze, wytrwałości i odwadze. Jej bohaterem jest Eugeniusz – najdzielniejsza sowa wśród wszystkich sów, posiadająca nadzwyczajne moce Ninja.

382768121

Wielka złość małego zajączka / The Big Anger of a Litlle Hare.

To dwujęzyczna książka dla dzieci od lat 3, której autorką jest Monika Filipiny. Jej głównym bohaterem jest Zachary, największy złośnik wśród zajęcy. Jednak okazuje się, że nawet w takim przypadku zmiana na lepsze jest możliwa.

3827681212

Z głową pod dywanem

To propozycja autorstwa Anny Onichimowskiej z ilustracjami Oli Woldańskiej-Płocińskiej, której premiera miała miejsce 17 marca. Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 7 lat. Bohaterami opowieści są Bulbes i Hania, które wraz z innymi dziećmi odpowiadają na pytanie: kim chciałyby zostać, jak dorosną. Jedno z dzieci przyznaje się do swoich marzeń, a drugie je zataja i szydzi z koleżanki. Co na to powie mieszkaniec przestrzeni pod dywanem?

38276812121

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *