Wyjątkowe łóżko dziecięce od Śnimisię

Dlaczego łóżka marki Śnimisię są takie wyjątkowe? Po pierwsze, nie zawierają w sobie żadnej śruby, można je złożyć bez użycia narzędzi. Po drugie, są niezwykle funkcjonalne, ich konstrukcję można zmieniać w zależności od wieku dziecka. Po trzecie, mają wyrazistą formę i dzięki temu atrakcyjny wygląd.

Łóżka wykonane są z jasnej sklejki, która pochodzi z drzew z polskich lasów i jest ekologiczna. Kolor łóżka można wybrać spośród naturalnego, białego, czarnego, czy szarego. Sklejka pozwala na tworzenie różnych niestandardowych ram, które dzięki swoim wygięciom, nadają wnętrzu nieco frywolności.

– Z myślą o oszczędnościach i wygodzie rodziców, stworzyliśmy łóżeczko Prymusik, którego kombinacje można zmieniać w zależności od wieku dziecka. Cały mebel składamy jak klocki. Podstawę łóżka można zamontować na dwóch różnych wysokościach. Dziecko będzie spać bezpiecznie i wygodnie, gdyż trwałe materiały podstawy łóżeczka zostały odpowiednio przetestowane. Produkt jest dostępny w 6 kolorach. Sklejka w bocznych drabinkach może być wykończona w kolorze białym, boki natomiast w naturalnym lub w jednej z pięciu barw: biel, miód, bursztyn, orzech czy szarobury. Dodatkowo, istnieje możliwość napisania imienia dziecka na boku łóżeczka – mówi Rafał Grudziąż, projektant Śnimisie.

154565970581

1545659705812

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *