Little Tikes 3w1 – chodzik i stół aktywności

Little Tikes 3w1 to wyjątkowe urządzenie, które łączy ze sobą chodzik i stół aktywności, zachęcając dzieci do stawiania pierwszych kroków, a także zabawy.

Dzieci mogą wybierać spośród trzech sposobów zabawy:

1. Chodzik

Funkcja ta umożliwia pomoc w nauce chodzenia, jest przy tym niezwykle atrakcyjna, dzięki kolorowym światełkom, uruchamianym w trakcie pchania chodzika przez dziecko. Światełka świecą na powierzchnię przed chodzikiem niczym projektor i zachęcają dziecko do dalszej aktywności. Szybkość obracania kół chodzika możemy dostosować do indywidualnych możliwości dziecka, dzięki czemu będzie ono dobrze chronione podczas nauki chodzenia.

2. Stolik aktywności

Zamiana chodzika w stolik aktywności jest niezwykle prosta, wystarczy zablokować koła i przesunąć panel w górę, a chodzik nie będzie się już przesuwał. Na stoliku znajdują się różne opcje zabawy dla dziecka: duże klawisze, obracająca się piłka, bębenek z alfabetem, święcąca kopuła, małe lusterko, minifortepian, liczydło i wygrawerowane na boku liczby, czy przycisk uruchamiający zabawne melodyjki i piosenki po polsku.

3. Usiądź i baw się!

Chodzik można też złożyć na płasko, by dziecko mogło bawić się nim, siedząc na podłodze. Możemy w ten sposób również przechowywać go, aby nie zajmował dużo miejsca.

Chodzik jest przygotowany dla dzieci w wieku: 9–36 miesięcy.

693908372

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *