Dzień dziecka w aquaparku

Niebawem Dzień Dziecka, z tej okazji raciborski aquapark H2Ostróg przygotował mnóstwo dodatkowych atrakcji dla najmłodszych!

Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca, w godz. 10:00-16:00, na terenie aquaparku H2Ostróg odbędą się gry i zabawy dla najmłodszych. W programie wiele atrakcji, m.in gra w piłkę i koszykówkę wodną oraz wyścigi na wodnym torze przeszkód. W tym dniu dla najmłodszych zorganizowane zostaną również lekcje pływania pod okiem profesjonalnych instruktorów. Dzieci powyżej 10 roku życia będą mogły wziąć udział w zawodach w zjeżdżaniu na czas w czarnej rurze  oraz zajęciach z nurkowania.

Trenerzy Akademii Fitness, której filia znajduje się w H2Ostróg, poprowadzą zajęcia grupowe pt Fit Kids. Ćwiczenia dla dzieci zorganizowane zostaną w godzinach od 10:00 do 10:30 oraz od 10:45 do 11:15.

Przypomnijmy, że nieopodal pływalni usytuowany jest Fit Park (tzw. siłownia pod chmurką), na terenie którego mieści się zręcznościowy plac zabaw dla dzieci.

Raciborski aquapark H2Ostróg został zaprojektowany i zbudowany z myślą o całych rodzinach.
Strefa zabawy dla dzieci i nie tylko, została zlokalizowana tuż obok 8- torowego basenu pływackiego. Znajdują się w niej: brodzik o powierzchni 27,1 m2 i głębokości 0,35 m z małą zjeżdżalnią dla maluchów, dwie urocze foki (tryskające wodą), basen do nauki pływania o wymiarach 15 m x 7,50 m o głębokości 0,9-1,2 m, basen o nieregularnym kształcie tzw rwąca rzeka o powierzchni 16,9 m2, głębokość 1,2 m i szerokości. 1,5 m, a także dwie nowoczesne rurowe zjeżdżalnie (w tym jedna wyposażona w efektu multimedialne).

H2Ostróg:
Aquapark H2Ostróg jest nowoczesnym parkiem wodnym, usytuowanym w Raciborzu, przy ul Zamkowej 4. Inwestorem jest Miasto Racibórz, zaś administratorem obiektu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu. Nazwa, która nawiązuje do dzielnicy Ostróg, w której znajduje się aquapark, została wybrana w konkursie dla mieszkańców przeprowadzonym wspólnie z lokalnym portalem informacyjnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *