Wygodne ubrania do aktywności fizycznej

Wygodny oraz funkcjonalny strój podczas sportowych zajęć to podstawa. Marka McKinley, z myślą o potrzebach uczniów, przygotowała specjalną kolekcję ubrań, odpowiednią zarówno na lekcje WF-u jak również na pozaszkolne aktywności. Kolekcja ubrań dostępna jest w salonach sieci sprzedaży INTERSPORT.

Koszulka przede wszystkim powinna oddychać

Podczas wysiłku organizm produkuje ciepło, które uwalnia się na zewnątrz. Stąd ważne jest, aby koszulka, którą dziecko ma na sobie, była uszyta z oddychającej tkaniny. Marka Mckinley oferuje funkcyjne koszulki z serii Kirwee, w których dzięki zastosowanej technologii DRY-PLUS materiał odprowadza wilgoć na zewnątrz i zapobiega niekomfortowemu uczuciu mokrej tkaniny. Ponadto delikatnie chłodzi ciało, a zastosowany filtr UV 30+, chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Co istotne, odpowiedni krój nie krępuje ruchów dziecka. Koszulki serii Kirwee dostępne są w wersji dla dziewczynek i chłopców w rozmiarach od 116 cm do 176 cm.

Na chłodniejsze dni

Niższa temperatura powietrza nie oznacza spędzania czasu w pomieszczeniu. Rześkie powietrze aktywizuje bowiem organizm np do biegania. Trzeba przeto pamiętać, by odpowiednio ubrać dziecko, by się nie przeziębiło. Ciepłe i komfortowe polary McKinley Inanga, a także Frasertown to dobra propozycja dla uczniów. Bluzy można nosić solo, bądź też jako drugą warstwę np pod kurtką membranową. Polary wykonane są z wysokogatunkowego fleec’u, który stanowi skuteczną ochronę przed zimnem oraz wiatrem. polary te posiadają dwie praktyczne kieszenie z przodu, które pozwalają szybko ogrzać zmarznięte dłonie dziecka. Polary Inanga wyposażone są ponadto w kaptur. Propozycje ubrań, dostępne są w różnych kolorach, odpowiednich dla chłopców i dziewczynek, w rozmiarach od 98 cm do 122 cm (McKinley, Inanga) oraz od 116 cm do 176 cm (McKinley, Frasetown).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *