Wyjątkowy leżak dla dziecka BabyBjörn BLISS

Leżak dla dziecka to wygodne rozwiązanie, gdy chcemy jednocześnie opiekować się naszą pociechą i wykonywać obowiązki domowe. Produkt proponowany przez szwedzką firmę BabyBjörn jest innowacyjny, komfortowy i bezpieczny.

Leżak BabyBjörn BLISS powstał przy współpracy z pediatrami, którzy zadbali o to, by dziecko miało prawidłowe podparcie pleców oraz główki. Dzięki łagodnemu kołysaniu, siedzisko to działa na dziecko uspokajająco, stymuluje jego rozwój motoryczny i zmysł równowagi. Wiadomo jak ważne jest odpowiednie ułożenie i wsparcie dziecka we wczesnym dzieciństwie, kiedy maluszek ma jeszcze słabo rozwinięte mięśnie. Leżak jest przeznaczony dla dzieci o wadze od 3,5 kg do 13 kg. Jego wykończenie wyróżnia się wyjątkowo delikatnym i niezwykle miękkim materiałem. Bawełna jersey, z której wykonane jest siedzisko, opatula ciało dziecka i zapewnia mu prawidłowe podparcie. Wszystkie pozostałe materiały użyte w leżaczku są delikatne i bezpieczne dla dziecka, zostały przetestowane i spełniają normy certyfikatu Oeko-Tex Standard 100 klasa I, co oznacza, że są wolne od niezdrowych substancji i alergenów.

Leżak ten może służyć jako leżak i jako fotelik, przekształcenie z jednej funkcji w drugą jest niezwykle proste, wystarczy zdjąć i odwrócić materiał z oparcia oraz zmienić jego stopień nachylenia. Natomiast dzięki nowemu systemowi „złóż i nieś” można złożyć leżaczek do niewielkich wymiarów i zabrać go ze sobą na wakacje lub w gości.

Leżak BabyBjörn BLISS jest dostępny w 7 wersjach kolorystycznych, wśród nich znalazły się 3 modele wykonane ze specjalnej oddychającej siateczki – idealne na upalne dni. Sugerowana cena detaliczna tego artykułu to: 649 zł, wersja z oddychającej siateczki: 699 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *