Kołyska od Troll Nursery – bezpieczny i spokojny sen dla dziecka

1_387076

Dobra kołyska zapewni naszemu dziecku spokojny sen, dlatego warto zastanowić się dłużej nad jej wyborem. Co warto sprawdzić przy okazji kupna tego typu mebla?

Po pierwsze, czy jest bezpieczny, a więc wykonany z naturalnych materiałów (np lite drewno), zgodnych z Europejskimi Normami Bezpieczeństwa. Co więcej, wszystkie farby i kleje, których użyto do jego produkcji, muszą być nietoksyczne, a najlepiej, jeśli powstają na bazie wody. Oprócz tego, kołyska powinna być wyposażona w mechanizm ruchu poziomego, co uniemożliwia wprowadzenie jej w zbyt duży, niebezpieczny rozkołys, zaś kołysanie odbywa się płynnie i bezpiecznie.

Po drugie, funkcjonalność, czyli wiele atrakcyjnych możliwości i prostota ich stosowania. Na rynku dostępne są meble, które łączą opcję kołyski z łóżeczkiem. Posiadają prosty i wygodny mechanizm blokowania jednej z opcji użytkowych, dzięki czemu możemy się cieszyć obiema funkcjonalnościami w jednym meblu. Łóżka mogą być wyposażone w pojemne szuflady, czy regulację podstawy materaca.

Wszystkie wymienione udogodnienia zawierają łóżka firmy Troll Nursery. Ich kołyska Anna Glider Crib, czy De Lux Glider Cot to innowacyjne meble o wysokim poziomie bezpieczeństwa i funkcjonalności. Ich produkty, jako pierwsze w Europie łączą cechy tradycyjnej kołyski i łóżeczka dziecięcego. Wykonane są z litego drewna brzozowego, a dostępne zarówno w naturalnym drewnie, jak i kolorze białym.

1_3870762

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *