Plastry opatrunkowe dla dzieci

Dzieci uwielbiają zabawy na świeżym powietrzu, jednak często sportowej aktywności towarzyszą upadki i nieprzyjemne urazy. By szybko i bezboleśnie opatrzyć skaleczenia, warto sięgnąć po przyjazne maluchom plastry DermaPlastŸ kids od PAUL HARTMANN Polska.

Jazda na rowerze, rolkach, skakanie na skakance i gra w piłkę to tylko niektóre z ulubionych form spędzania wolnego czasu przez najmłodszych. Zwłaszcza wiosną, gdy ładna pogoda sprzyja aktywności na świeżym powietrzu, a dzień jest coraz dłuższy, dzieci potrafią spożytkować niezmierzone pokłady energii na wesołą zabawę. Nietrudno jednak w takich momentach o przypadkowe urazy. Otarcia, zadrapania i wszelkiego rodzaju skaleczenia to nieodłączni towarzysze dziecięcych rozrywek. W trosce o maluchów, PAUL HARTMANN Polska przygotował specjalnie zaprojektowane plastry DermaPlast® kids i DermaPlast® kids antibacterial. Dzięki rysunkowym motywom nadrukowanym na plasterkach dzieci szybko zapomną o bólu, a ich wysoce chłonne i antybakteryjne właściwości pomogą skutecznie zabezpieczyć drobne skaleczenia. W ofercie plastrów dla dzieci PAUL HARTMANN Polska można znaleźć:

  • DermaPlast® kids antibacterial – przyjazne przepuszczające powietrze, hypoalergiczne plastry z opatrunkiem zawierającym srebro o właściwościach antybakteryjnych. Zapewniają wysoką ochronę mechaniczną rany, są wodoodporne, a co więcej zaopatrzone w folię samoprzylepną chroniącą przed zanieczyszczeniami. Bardzo chłonny opatrunek absorbuje wysięk z rany, a także izoluje go od jej powierzchni. DermaPlast® kids antibacterial mają idealne kształty do zaopatrywania zaokrąglonych części ciała, takich jak kolana i łokcie.
  • DermaPlast® kids – hipoalergiczne, oddychające i mocno przylegające, wodoodporne plastry z opatrunkiem. Posiadają doskonałe właściwości wchłaniające i są przyjazne dla skóry. Dzięki zabawnym wzorom zwierzątek oraz łatwemu i bezbolesnemu odrywaniu, DermaPlast® kids są idealnym opatrunkiem dla najmłodszych pacjentów i pozwolą im zapomnieć o bólu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *