Innowacyjny fotelik do samochodu

Fotelik GLIDER z systemem ISOFIX to propozycja firmy Avionaut kierowana dla dzieci w przedziale wagowym 9-25 kg. Model ten powstał w oparciu o innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki czemu spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Model Glider został wyposażony w system ISOFIX, czyli specjalny system uchwytów pozwalający na stabilne połączenie fotelika bezpośrednio z ramą samochodu bez użycia pasów bezpieczeństwa. Mocowanie jest jednocześnie trwalsze, co wielokrotnie zwiększa bezpieczeństwo dziecka w wypadku zderzenia samochodowego. Instalacja Glidera jest niezwykle prosta, jako że sprowadza się do zatrzaśnięcia odpowiednich elementów przymocowanych przy podstawie fotelika ze szkieletem nadwozia, co jest możliwe w większości samochodów wyposażonych w system ISOFIX.

Dodatkowo, przy produkcji fotelika zastosowano system absorbcji energii (EPP), który posiada bardzo dużą zdolność pochłaniania energii, na jakie może być narażone dziecko w czasie jazdy.

Gwarancja bezpieczeństwa idzie tutaj w parze z wygodą małego pasażera. Miękka bowiem wkładka fotelika sprawia, że zarówno w trakcie krótkich jak i długich podróży dziecko ma zapewniony komfort termiczny oraz odpowiednią cyrkulację powietrza. Pokrowiec może być prany w pralce, zaś usuwalne wkładki mogą być łatwo wymieniane.

Avionaut Glider posiada homologację i certyfikaty bezpieczeństwa zgodne z obowiązującymi wymogami, a także normami polskimi oraz europejskimi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *