Komfortowe i bezpieczne materace dla dzieci od Vitmat

Odpowiedni materac to niezwykle ważny element dbałości o zdrowie naszego dziecka. Dorastający młody organizm powinien mieć bezpieczne i komfortowe posłanie, które zapewni mu prawidłowy rozwój.

Materace firmy Vitmat® posiadają znak bezpieczeństwa CE i status wyrobu medycznego, a to znaczy, że przechodzą procedurę oceny zgodności ze wszystkimi wymaganiami technicznymi. Zatem producent dostosowuje się do restrykcyjnych przepisów, używając półfabrykatów, mających niezbędne atesty. Trzeba pamiętać, że tylko certyfikowane materace pomagają równomiernie rozłożyć nacisk na poszczególne części ciała dziecka, dzięki czemu zapobiegają wadom postawy. Ważna jest też właściwa struktura materaca, która pozwala na swobodną cyrkulację powietrza, zapobiegającą powstawaniu pleśni i grzybów.

Materace Vitmat® przed skompletowaniem i dostarczeniem do sprzedaży są dokładnie sprawdzane, dopiero wówczas, gdy produkt przechodzi poprawnie wszystkie testy, nadaje się mu numer seryjny, który znajduje się także w gwarancji dołączonej do wyrobu. Potwierdzone właściwości ortopedyczne oraz antyalergiczne zapewniają dziecku komfort snu. Firma Vitmat® współpracuje na bieżąco ze specjalistami z dziedziny rehabilitacji i neonatologii, aby jej materace przyczyniały się do prawidłowego rozwoju dziecka.

Wysoką jakość materacy Vitmat® potwierdzają otrzymywane rekomendacje przez uznane instytucje i portale, np Szkoła Matek i Ojców „Razem Łatwiej”, czy portal sentozdrowie.pl i sosrodzice.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *