Wader–Woźniak z nowym sklepem

Producent zabawek Wader–Woźniak otworzył detaliczny sklep firmowy, w którym oferuje pełen asortyment swoich produktów. Sklep znajduje się w Dąbrowie Górniczej przy ul Rudnej 30, nieopodal fabryki zabawek.

W ofercie oprócz standardowej oferty klienci znajdą zabawki z limitowanych serii oraz niedostępne w innych sklepach produkty wyprzedażowe. Sklep zaprasza zarówno klientów indywidualnych jak również instytucjonalnych.

Salon firmowy ma być miejscem przyjaznym dla każdego rodzica, który oprócz zakupów może liczyć na fachową poradę przy wyborze zabawek.

Firma Wader-Woźniak, należy do największych polskich producentów zabawek, osiągając roczne przychody ze sprzedaży na poziomie ok 50 mln zł. W ciągu roku z tej fabryki wyjeżdża 4 mln zabawek, a blisko połowa produkcji trafia na eksport. Obecnie zabawki z Dąbrowy Górniczej można spotkać w ponad 40 krajach świata.

Na taki wynik składa się wiele czynników, jednak to przede wszystkim zasługa produktu – „my tworzymy zabawki z myślą o dzieciach, a nie tylko z myślą o sprzedaży. Robimy wszystko, aby produkty były bezpieczne, posiadały walory edukacyjne i były bardzo wytrzymałe – by służyć milusińskim jak najdłużej. I to jest według nas klucz do sukcesu – najlepsza jakość produktu, oczywiście przy zachowaniu rozsądnej ceny” – komentuje Marcin Woźniak, prezes firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *